Saldırının hedefi olan komandolar, şehri böyle inletmişti!

119 izlenme 17 Aralık 2016
Reklamlar

Kıbrıs Barış Harekatı ve terörle mücadele sonucunda gösterdiği başarılar nedeniyle iki üstün cesaret ve feragat madalyası bulunan, Türk Silahlı Kuvvetlerinin seçkin birliklerinden Kayseri Komando Tugay Komutanlığı askerleri, son dönemde katıldıkları operasyonlarla terör örgütü PKK'ya vurduğu ağır darbelerle dikkat çekiyor.


Bugün çarşı iznine çıktıkları sırada hain saldırının hedefi olan Kayseri komandoları, geçtiğimiz ay operasyon dönüşü kent merkezindeki gövde gösterisiyle tüyleri diken diken etmişti.

Kayseri'de 1965 yılında kurulan Komando Tugay Komutanlığı, gerek katıldığı operasyonlar gerekse bünyesindeki Mehmetçiğe verdiği eğitimler bakımından Türk Silahlı Kuvvetlerinin seçkin birlikleri arasında yer alıyor.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa 1974'te Kıbrıs Barış Harekatı'nda hava indirme harekatı gerçekleştiren birlik, yurt içi ve yurt dışında verilen her türlü görevi başarıyla yerine getiriyor.

Tugayın, Kıbrıs Barış Harekatı ve terörle mücadele sonucunda gösterdiği başarılar dolayısıyla iki üstün cesaret ve feragat madalyası bulunuyor. Tugay bu madalyalarını sancağında taşıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bunların Yaptığı İşi Görenlerin Yedikleri Ağzına Geliyor. Bu Gelin Ne İçtiyse Aynısından İstiyorum... Oynamaya Bak! Ölmek üzereyken bulunan yavru tavşanı şırıngayla besleyen koca yürekli insanlar.. Lavabonun Deliğinden Bir Bardak Tuz Dökülürse.. Sonuç Harika!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
GÜLMEKTEN ÖLDÜM YAW- SONUNA KADAR İZLEYİNİZ HARİKA