Saldırının hedefi olan komandolar, şehri böyle inletmişti!

119 izlenme 17 Aralık 2016
Reklamlar

Kıbrıs Barış Harekatı ve terörle mücadele sonucunda gösterdiği başarılar nedeniyle iki üstün cesaret ve feragat madalyası bulunan, Türk Silahlı Kuvvetlerinin seçkin birliklerinden Kayseri Komando Tugay Komutanlığı askerleri, son dönemde katıldıkları operasyonlarla terör örgütü PKK'ya vurduğu ağır darbelerle dikkat çekiyor.


Bugün çarşı iznine çıktıkları sırada hain saldırının hedefi olan Kayseri komandoları, geçtiğimiz ay operasyon dönüşü kent merkezindeki gövde gösterisiyle tüyleri diken diken etmişti.

Kayseri'de 1965 yılında kurulan Komando Tugay Komutanlığı, gerek katıldığı operasyonlar gerekse bünyesindeki Mehmetçiğe verdiği eğitimler bakımından Türk Silahlı Kuvvetlerinin seçkin birlikleri arasında yer alıyor.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa 1974'te Kıbrıs Barış Harekatı'nda hava indirme harekatı gerçekleştiren birlik, yurt içi ve yurt dışında verilen her türlü görevi başarıyla yerine getiriyor.

Tugayın, Kıbrıs Barış Harekatı ve terörle mücadele sonucunda gösterdiği başarılar dolayısıyla iki üstün cesaret ve feragat madalyası bulunuyor. Tugay bu madalyalarını sancağında taşıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD BAŞKANI TRUMP KAMERALAR ÖNÜNDE MERKEL'İ BÖYLE REZİL ETTİ! Saldırganın içerideki görüntüleri ortaya çıktı. PAYLAŞ Yar Ağladı Ben Ağladım Papa nereyi öpüyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Beyin Yakan Düğün Geleneği Gelini Kıyafetleriyle Yıkamak